Sponsorzy i darczyńcy

Darczyńcy Fundacji:

  1. "Bilibud" Usługi Ogólnobudowlane Wiesław Biliński
  2. "BiliBud" Rafał Robert Biliński
  3. Uczniowie Klasy IV tż. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu
  4. Małgorzata i Marek Balcerzak
  5. Dominika Czarzasta
  6. Maria i Rafał Frąckowscy
  7. Renata i Arkadiusz Kraśniak
  8. Kamil Tytz
  9. Krzysztof Bieńkowski
  10. Stowarzyszenie "Razem dla Wężewa"
  11. Ewa i Andrzej Nowotko, właściciele sklepu "Groszek" w Bogatem
  12. Krystyna Taborska
  13. Mirosław Koźlakiewicz - Poseł
  14. Urząd Gminy Czernice Borowe
  15. Jan Maria Jackowski-senator
  16. Nadleśnictwo Przasnysz
  17. Krzysztof Przewoźny
  18. Wiesława Krawczyk
  19. Krzysztof Wierzchowski - Piekarnia Gąsocin
  20. Piekarnia Klementynka w Krasnem
  21. Urząd Gminy Krasne
  22. Urząd Gminy Jednorożec
  23. Artur Goździewski "GEO-SKALAR"
  24. Ireneusz Obidziński - Piekarnia Przasnysz
  25. Barbara Chełchowska - Piekarnia Przasnysz
  26. Piekarnia Klementynka Przasnysz
  27. Fundacja "Scalam"
  28. Auto - Moto "Rzemieślnik" Przasnysz
  29. Piotr Lewandowski - restauracja "Artemida" w Przasnyszu
  30. Zespół muzyczny "Maximus" z Przasnysza
  31. Przasnyski Klub Karate Kyokushin - prowadzący Robert Mikołajczyk
  32. Klub Karate Kyokushin z Krasnego - prowadzony przez Wojciecha Gołębiewskiego
  33. Wojciech Karczewski
  34. Przedsiębiorstwo wielobranżowe "Mardom" S.C.
    Robert Domański, Marcin Wierzbicki, Przasnysz
  35. P. H. "BIM" Bogumiła Rybacka, Ciechanów
  36. "Papirus" Maria Jolanta Zelech, Ciechanów
  37. P. H. Aspra Młodzianowska Bożena, Przasnysz
  38. Hurtownia "Sigma - Max" Ciechanów
  39. Jumida PPHU Hurtownia opakowań J. Pietrzak, Przasnysz
  40. Kacprzak Technologie Bezpieczeństwa, Przasnysz
  41. "Świat okien" Piotr Marcińczyk, Przasnysz
  42. PHU Nova S. C. Marek Purzycki, Jolanta Purzycka, Przasnysz
  43. Janusz Tadeusz Czarzasty
  44. Nadleśnictwo Ciechanów
  45. Jadwiga, Adam Użlis
  46. Iwona, Stanisław Pawlak
  47. Danuta Olęcka
  48. Cyrk Korona
  49. Patrycja i Michał Niestępscy zam. Bobino-Grzybki gmina Płoniawy
  50. Anna Niska
  51. Monika i Rafał Niestępscy zam. Ciechanów
  52. Anna i Michał Cydzik - Konstancin Jeziorna
  53. Sylwia Adamczyk
  54. Patryk Galewski
  55. Małgorzata Szpara, zam. Międzyleś gm. Dzierzgowo
  56. Spółdzielnia Mleczarska "Mazowsze" Chorzele
  57. Karolina i Marcin Perzanowscy z Dobrołęki
  58. Piotr Grabowski z Chorzel

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe i materialne w zorganizowaniu Pikniku "Pożegnanie Lata"

Dziękujemy za pomoc w zoorganizowaniu i przeprowadzeniu konkursów dla dzieci w dniu 01.06.2014
Malowanie metodą "Batik":
Tomasz Jakubowski, Edyta Przybyszewska-Herman, Joanna Maćkowska, Jolanta Tyniecka, Wojciech Tyniecki, Agnieszka Lompert
Nauka Rapowania:
Piotr Łysakowski, Adam Kapszkiewicz
Łucznictwo:
Andrzej Presko,Tomasz Sałata przy współpracy: Sklep Łuczniczy Bowhunting, Sklep Łuczniczy Łuksport oraz Stowarzyszenie "Łuczniczy Marymont"
Czesanie fryzur:
Aniela Presko, Renata Lesiak

Uruchomienie i prowadzenie strony WWW: Grzegorz Wróblewski

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy.